Nowe DLC do Borderlands: The Pre-Sequel dostępne już w tym miesiącu

Ogryzek - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Nowe DLC do Borderlands: The Pre-Sequel dostępne już w tym miesiącu - gamedot.pl

Ultimate Vault Hunter Pack: The Holodome Onslaught to drugi dodatek do Borderlands: Pre-Sequel. Będzie dostępny już od 16 grudnia bieżącego roku. Rozgrywka ma opierać się na bitwach na arenie. Gracze, zmuszeni do walki ramię w ramię, staną naprzeciw hord przeciwników. Za tym wszystkim kryje się historia dwóch łowców - Gaige i Axtona - chcących, by Athena opowiedziałą historię, kładąc nacisk na najlepsze fragmenty... te krwawe.

Biorąc udział w walce możemy odblokować nowe mody, umiejętności oraz skiny.

 

 

Dodatek zawiera także wspomniany Ultimate Vault Hunter Pack. Pakiet podnosi maksymalny poziom postaci do 60, a co za tym idzie, umożliwia rozdanie 10 dodatkowych punktów umiejętności.

Osoby, które nie zdecydują się na zakup dodatku (jego cena wyniesie niecałe 10 dolarów), otrzymają małą aktualizację, pozwalającą na podniesienie poziomu trudności lub zresetowanie postępu kampanii w dowolnym momencie.

 

źródło: Eurogamer

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

OgryzekOgryzekKiedy dziewczynki bawiły się w dom, zbierała szkielety w Heroesach. Do podtrzymywania życia potrzebuje jedzenia i punktów doświadczenia. Etatowa praca – żebranie pod kościołem na abonament do WoWa.
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]