AVerMedia: urządzenie do streamowania gier z konsol i PC

TommyLee - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy
AVerMedia: urządzenie do streamowania gier z konsol i PC - gamedot.pl

AVerMedia Live Gamer Portable 2 to model wideo-grabbera przeznaczony dla graczy. Nie ogranicza się, jak większość urządzeń tej kategorii, do działania wymagającego komputera PC. Urządzenie posiada możliwość pracy niezależnie od komputera, co pozwala np. na recenzowanie gier z konsol.

 

Współczesne gry komputerowe bywają bardzo dynamiczne. Tym samym nawet najmniejszy spadek prędkości animacji obrazu może skutkować wyraźnym “przycinaniem”, które jest wyjątkowo niepożądanym zjawiskiem. W przypadku AVerMedia Live Gamer Portable 2 (GC510) taka sytuacja nie będzie miała miejsca. Urządzenie skutecznie przechwytuje wideo w rozdzielczości do 1080p, z prędkością 60 klatek na sekundę. To samo dotyczy także tzw. trybu pass-through.

Prosta instalacja

 

Podłączenie wideo grabbera firmy AVerMedia jest banalnie proste. Wystarczy umieścić go między źródłem sygnału (komputerem lub konsolą do gier), a ekranem (monitorem lub telewizorem). Z obu stron Live Gamer Portable 2 podłączany jest za pomocą HDMI.

 

Bez i z oprogramowaniem

 

Do działania Live Gamer Portable 2 wprawdzie nie wymaga oprogramowania, czy nawet łączenia z komputerem, ale producent umożliwia rozszerzenie oferowanych funkcji wideo-grabbera właśnie za pomocą softu. Dołączony do urządzenia program RECentral to multimedialny kombajn, ułatwiający zgrywanie, streamowanie i edytowanie w locie materiału wideo.

 

Grabber AVerMedia Live Gamer Portable 2 jest dostępny na rynku w cenie ok. 670 zł.

 

Specyfikacja:

 

  • wejście: HDMI + 2 x 3,5 mm mini jack
  • wyjście : HDMI 2.0 + 2 x 3,5 mm mini-jack
  • obsługiwane rozdzielczości przechwytywania: 1080p, 1080i, 720p, 576p, 480p, 480i
  • oprogramowanie: RECentral 3,
  • maksymalna rozdzielczość dla trybu pass-through: 1080p 60 fps
  • obsługa kart pamięci microSD
  • wymagania dla nagrywania 1080p:

               - procesor Intel Core i5 generacji trzeciej lub szybszy, 4 GB RAM, GeForce GTX 650/Radeon R7 250 lub szybszy (dla komputera stacjonarnego)

              - procesor Intel Core i7 czwartej generacji , 4 GB RAM (zalecane 8 GB), GeForce GTX870M lub nowszy

 

 

Źródło: Entrymedia, AVerMedia
0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Sekiro: Shadows Die Twice PL PS4

Sekiro: Shadows Die Twice PL PS4

Sekiro: Shadows Die Twice to trzecioosobowa, przygodowa gra akcji z elementami RPG od firmy FromSoftware. Fani bez problemu rozpoznają interesujący styl znany z gier tego studia, w...

249,00Do sklepu

0 Komentarzy