Ariana Grande stała się oficjalną postacią w Final Fantasy

Cascad - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Ariana Grande stała się oficjalną postacią w Final Fantasy - gamedot.pl

 

Gwiazda muzki pop, Ariana Grande właśnie dołączyła do kanonu serii Final Fantasy. Dzięki umowie ze Square Enix jej wizerunek (jako kolejna postać) zostanie umieszczony w grze Final Fantasy Brave Exvius, która została wydana pół roku temu na systemy Android i iOS. Jest to tytuł Free to Play (możecie śmiało go ściągać po przeczytaniu tego newsa), a umieszczenie w nim Ariany jest równie kontrowersyjne co "usprawiedliwione wizerunkowo". Piosenkarka jest bowiem niesamowicie popularna w Japonii, czyli głównym rynku FF:BE.

 

 

 

Oczywiście obecność celebryty/gwiazdy popkultury w świecie gier to już żadna sensacja, jednak dobór akurat takiej piosenkarki do takiego RPG-a wciąż jest ciekawostką, którą fani branży będą sobie przytaczać przez najbliższe lata.

 

0 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Dead Rising 4 XONE

Dead Rising 4 XONE

Wkrocz do Willamette w stanie Kolorado w trakcie trwania okresu świątecznego, gdzie dochodzi do wybuchu tajemniczej epidemii w centrum handlowym Willamette Memorial i otaczającym je...

49,00Do sklepu

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl