Kategoria
Cena
-
Producent

Płyny czyszczące

5 produktóww kategorii płyny
Sortuj wg:
Widok:
Strona: / 1

 • Ronol TFT Screen Cleaner (250ml)

  Ronol TFT Screen Cleaner (250ml)

  Spray do czyszczenia ekranów TFT/LCD RONOL 10009 jest bardzo skutecznym, nie rozmazującym się środkiem czyszczącym w butelce z pompką do czyszczenia ekranów LCD urządzeń PDA, podkładek pod myszy, filtrów monitorowych bez powłok i wszystkich rodzajów powierzchni szklanych np. luster, ekranów czytników mikrofilmów, szkieł i soczewek rzutników. Charakterystyka produktu: - Pojemność 250ml - Nie zawiera alkoholu - Dobre właściwości antystatyczne - Sposób pakowania: karton = 6szt. - Posiada certyfikat TUV Uwaga! Produkty marki RONOL jako jedyne w europie są rekomendowane przez czołowych producentów sprzętu IT/RTV min. Samsung, ASUS, HYUNDAI, Fujitsu-Siemens, NEC, Mitsubishi, Iiyama, CTX, Proview i ta informacja znajduje się na opakowaniu!!!

  10,00 zł
  Produkt niedostępny
 • Ronol TFT Screen Cleaner (125ml)

  Ronol TFT Screen Cleaner (125ml)

  Spray do czyszczenia ekranów TFT/LCD RONOL 10008 jest bardzo skutecznym, nie rozmazującym się środkiem czyszczącym w butelce z pompką do czyszczenia ekranów LCD urządzeń PDA, podkładek pod myszy, filtrów monitorowych bez powłok i wszystkich rodzajów powierzchni szklanych np. luster, ekranów czytników mikrofilmów, szkieł i soczewek rzutników. Charakterystyka produktu: - Pojemność 125ml - Nie zawiera alkoholu - Dobre właściwości antystatyczne - Sposób pakowania: karton = 24szt. - Posiada certyfikat TUV Uwaga! Produkty marki RONOL jako jedyne w europie są rekomendowane przez czołowych producentów sprzętu IT/RTV min. Samsung, ASUS, HYUNDAI, Fujitsu-Siemens, NEC, Mitsubishi, Iiyama, CTX, Proview i ta informacja znajduje się na opakowaniu!!!

  8,99 zł
  Produkt dostępny Wysyłamy w 24h
 • Ronol TFT Screen Cleaner Kit (125ml+10 Chustek)

  Ronol TFT Screen Cleaner Kit (125ml+10 Chustek)

  Zestaw RONOL 10010 zawiera spray do czyszczenia ekranów TFT/LCD oraz 10 miękkich ściereczek. Spray jest bardzo skutecznym, nie rozmazującym się środkiem czyszczącym w butelce z pompką do czyszczenia ekranów LCD urządzeń PDA, podkładek pod myszy, filtrów monitorowych bez powłok i wszystkich rodzajów powierzchni szklanych np. luster, ekranów czytników mikrofilmów, szkieł i soczewek rzutników. Charakterystyka produktu: - Pojemność - 125ml - Nie zawiera alkoholu - Dobre właściwości antystatyczne - Miękkie ściereczki - 10 sztuk - Sposób pakowania: karton = 12szt. - Posiada certyfikat TUV Uwaga! Produkty marki RONOL jako jedyne w europie są rekomendowane przez czołowych producentów sprzętu IT/RTV min. Samsung, ASUS, HYUNDAI, Fujitsu-Siemens, NEC, Mitsubishi, Iiyama, CTX, Proview i ta informacja znajduje się na opakowaniu!!!

  12,11 zł
  Produkt dostępny Wysyłamy w 24h
 • Ronol TFT Duo-Clean (125ml) + Ściereczka Vileda

  Ronol TFT Duo-Clean (125ml) + Ściereczka Vileda

  Zestaw do czyszczenia ekranów TFT/LCDRONOL 10020 zawiera środek czyszczący w areozolu oraz wysokiej jakości szmatkę z mikrofibry Vileda. Spray wchodzący w skład zestawu jest bardzo skutecznym, nie rozmazującym się środkiem czyszczącym w butelce z pompką do czyszczenia ekranów TFT/LCD. Nadaje się również do czyszczenia ekranów LCD urządzeń PDA, podkładek pod myszy, filtrów monitorowych bez powłok i wszystkich rodzajów powierzchni szklanych np. luster, ekranów czytników mikrofilmów, szkieł i soczewek rzutników. Charakterystyka produktu: Środek czyszczący w aerozolu - pojemność: 125ml Nie zawiera alkoholu Ściereczka z mikrofibry Vileda - wymiary: 38x40cm Dobre właściwości antystatyczne Sposób pakowania: karton = 15szt. Posiada certyfikat TUV Uwaga! Produkty marki RONOL jako jedyne w europie są rekomendowane przez czołowych producentów sprzętu IT/RTV min. Samsung, ASUS, HYUNDAI, Fujitsu-Siemens, NEC, Mitsubishi, Iiyama, CTX, Proview i ta informacja znajduje się na opakowaniu!!!

  21,85 zł
  Produkt dostępny Wysyłamy w 24h
 • Cleanlike Label Remover Spray 200ml CFC-FREE

  Cleanlike Label Remover Spray 200ml CFC-FREE

  Służy do usuwania różnego rodzaje naklejek z urządzeń biurowych.

  20,25 zł
  Produkt dostępny Wysyłamy w 24h
Strona: / 1
Tak Anuluj