Słuchawki Genesis H70 z mikrofonem do PC/PS4/Xbox One

  • Symbol: Z20595
Dostępność Brak produktu
Gwarancja 24 miesiące
Cena 79,00 zł
Zapytaj sprzedawcę
PROFESIONALNE SŁUCHAWKI DLA GRACZY

Genesis H70 to profesjonalne słuchawki dla graczy, którzy wymagają wysokiej jakości dźwięku, kontroli i wygody zarówno podczas wielogodzinnych emocjonujących rozgrywek, jak i w trakcie słuchania ulubionej muzyki..

MULTIPLATFORMOWE

Słuchawki H70 ucieszą tych graczy, którzy nie ograniczają się do korzystania tylko z jednej platformy. Dzięki wykorzystaniu specjalnej przejściówki, H70 są kompatybilne zarówno z konsolami, PC oraz nowoczesnymi smartfonami. Dodatkowo długi na ponad 2 metry przewód oraz 30 cm przejściówka do PC zapewnią wygodę korzystania i sprawią, że niezależnie od sprzętu gracz będzie mógł cieszyć się wysoką jakością dźwięku. Ponadto wykorzystanie adaptera chroni przed uszkodzeniem portów komputera w przypadku gwałtownego pociągnięcia przewodu.

CZUŁE I WYRAŹNE

H70 dzięki czułemu mikrofonowi oraz wysokim parametrom głośników, dostarczają użytkownikowi dobrej jakości dźwięku, bez zakłóceń i zniekształceń. Obrotowy mikrofon, posiada również możliwość regulowania swojego kształtu, ponieważ jest częściowo wykonany z gumy. Teraz rozgrywka stanie się jeszcze przyjemniejsza a komunikacja szybsza i efektywna.


PROSTE W OBSŁUDZE

Kontroler, znajdujący się na przewodzie słuchawek, umożliwia regulację głośności oraz włączanie i wyłączanie mikrofonu w dowolnym momencie. Dzięki temu, w prosty i szybki sposób, będzie można dostosować głośność dźwięku do własnych preferencji.

STYLOWE I WYGODNE

H70 to gamingowe słuchawki z prawdziwego zdarzenia. Podkreśla to zarówno ich nowoczesny styl, który od razu kojarzy się ze sprzętem do grania, jak również wygodne i miękkie nauszniki. Ponadto pałąk, od wewnątrz pokryty jest pianką i wykończony sztuczną skórą. Teraz, nawet wielogodzinne rozgrywki nie spowodują uczucia dyskomfortu czy bólu uszu.
Cechy produktu
Złącza
Mini Jack x2
Długość przewodu
240cm
Podświetlenie
Nie
Komunikacja
Przewodowa
Mikrofon
Tak
Oplot przewodu
Oplot plastikowy
System audio
Stereo
Pasmo przenoszenia słuchawek
20-20000Hz
Dynamika głośników
92dB
Czułość mikrofonu
60dB
Typ słuchawek
Nauszne
Złącze słuchawek
Tak
Kolor
Czarny
Regulacja głośności
Na przewodzie
Mocowanie mikrofonu
Odłączany
Platforma
PC, Mac
Przeznaczenie
Dla graczy
Impedancja
32Ohm

1 Komentarz

awatar
putin (gość) 3 lata temu

voooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooodka

0 Odpowiedz
Słuchawki Genesis H70 z mikrofonem do PC/PS4/Xbox One Słuchawki Genesis H70 z mikrofonem do PC/PS4/Xbox One Słuchawki Genesis H70 z mikrofonem do PC/PS4/Xbox One Słuchawki Genesis H70 z mikrofonem do PC/PS4/Xbox One Słuchawki Genesis H70 z mikrofonem do PC/PS4/Xbox One Słuchawki Genesis H70 z mikrofonem do PC/PS4/Xbox One Słuchawki Genesis H70 z mikrofonem do PC/PS4/Xbox One Słuchawki Genesis H70 z mikrofonem do PC/PS4/Xbox One
Tak Anuluj