Słuchawki Fury Hellcat z mikrofonem podświetlane

  • Symbol: Z22650
Dostępność Brak produktu
Gwarancja 24 miesiące
Cena 49,00 zł
Zapytaj sprzedawcę
SŁUCHAWKI DLA GRACZA FURY HELLCAT

ZYSKAJ PRZEWAGĘ W SŁUCHAWKACH FURY

W czasie emocjonujących rozgrywek czy to w FPS, czy w MMO ważny jest niezakłócony przekaz i odbiór dźwięku. Dobra komunikacja z partnerami pozwala na osiąganie lepszych wyników zespołowych, a dobrej jakości dźwięk daje przewagę i pozwala szybko zareagować na kolejny ruch przeciwnika. To wszystko zyskasz dzięki słuchawkom Fury.

SŁUCHAWKI HELLCAT

Hellcat to wyważone połączenie jakości dźwięku stereo, czułego mikrofonu oraz wygody i wytrzymałości, uzupełnione o atrakcyjne podświetlenie LED.

USŁYSZ PRZECIWNIKA PIERWSZY

Dzięki dynamicznym głośnikom stereo wysokiej jakości (dynamika 96 dB, impedancja 32 Ohm), zyskujesz przewagę na polu bitwy i możesz usłyszeć przeciwnika jako pierwszy.

WYGODA ZWYCIĘZCY

Słuchawki Fury gwarantują optymalną wygodę rozgrywki dzięki miękkim i dużym padom nauszników, które zostały pokryte ekoskórą.

FUNKCJONALNOŚĆ

Hellcat oferują sporo rozwiązań, które zwiększają ich funkcjonalność. Mikrofon na obrotowym wysięgniku pozwala dopasować jego ustawienie do naszych potrzeb. Długi kabel w nylonowym oplocie jest trwały i daje komfort w poruszaniu się w czasie gry, a umieszczony na przewodzie pilot pozwala na sterowanie głośnością.

GAMINGOWY STYL I LED

Słuchawki zostały wykończone niebanalnym wzorem, który podkreśla ich gamingowy charakter. Dodatkowo funkcja podświetlania LED zwiększa ich atrakcyjność i pozwala graczowi wyróżnić się na tle innych zawodników.
Cechy produktu
Materiał
Skóra ekologiczna
Złącza
Mini Jack x2
Długość przewodu
200cm
Podświetlenie
Tak
Komunikacja
Przewodowa
Mikrofon
Tak
Oplot przewodu
Oplot plastikowy
System audio
2.0
Pasmo przenoszenia słuchawek
20-20000Hz
Dynamika głośników
96dB
Czułość mikrofonu
-54dB
Pasmo przenoszenia mikrofonu
100-10000Hz
Typ słuchawek
Nauszne
Kolor
Czarny, Niebieski
Regulacja głośności
Na przewodzie
Waga
210g
Mocowanie mikrofonu
Na wysięgniku
Platforma
PC
Przeznaczenie
Dla graczy
Typ membrany
Dynamiczna
Impedancja
32Ohm
Średnica membrany
50 mm
Kolor podświetlenia
Niebieski

0 Komentarzy

Słuchawki Fury Hellcat z mikrofonem podświetlane Słuchawki Fury Hellcat z mikrofonem podświetlane Słuchawki Fury Hellcat z mikrofonem podświetlane
Tak Anuluj