Klawiatura Genesis RX22 podświetlana

  • Symbol: Z18190
Dostępność Brak produktu
Gwarancja 24 miesiące
Cena 81,83 zł
Zapytaj sprzedawcę

GENESIS RX22 - klawiatura dla graczy z podświetleniem:CECHY PRODUKTU

  • 3-kolorowe podświetlenie klawiszy,

  • nisko profilowe i ciche klawisze wykonane w technologii X-Scissors,

  • długi, odporny na uszkodzenia tekstylny przewód,

  • design dla graczy.


CICHA KLAWIATURA DLA GRACZAPodświetlana klawiatura gamingowa Genesis RX22 to produkt dedykowany dla graczy, którzy za niewielkie pieniądze mogą cieszyć się funkcjonalnym, wytrzymałym sprzętem w nowoczesnym wydaniu. Dzięki technologii X-Scissors i niskiemu profilowi, klawiatura cechuje się cichą i precyzyjną pracą klawiszy.
WYSOKA JAKOŚĆ W NISKIEJ CENIEKlawiatura dla graczy Natec Genesis RX22 to niedrogie rozwiązanie dla graczy, którzy cenią sobie funkcjonalność, oraz wysoką niezawodność sprzętu.


SOLIDNA KONSTRUKCJASolidna konstrukcja klawiatury zapewnia niezbędną stabilność – klawiatura nie będzie się przesuwała po powierzchni, na której ją postawiono. Zachowano klasyczny układ klawiszy, co z pewnością poprawia komfort korzystania z klawiatury.
PODŚWIETLANE KLAWISZE3 tryby podświetlenia klawiszy sprawiają, że wszystko jest doskonale widoczne, niezależnie od tego, czy grasz przy pełnym świetle, czy w środku nocy.

ODPORNA NA USZKODZENIAKabel pokryto textylnym oplotem, który zwiększa jego wytrzymałość i chroni przed uszkodzeniami. W połączeniu z dobrej jakości materiałami i wytrzymałymi membranami, klawiatura RX22 może służyć przez długi czas.
Cechy produktu
Wysokość
15mm
Obsługiwane systemy operacyjne
Windows 98, Windows 2000, Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Profil
Niski
Złącza
USB 2.0
Długość przewodu
160cm
Mechanizm klawiszy
X-Scissors
Podświetlenie
Tak
Komunikacja
Przewodowa
Kolor
Czarny
Cechy dodatkowe
Plug&Play
Waga
604g
Długość
462mm
Szerokość
170mm
Liczba klawiszy
104
Konstrukcja
Podkładka pod nadgarstek
Przeznaczenie
Dla graczy
Układ klawiszy
Standardowy (US)
Kolor podświetlenia
Czerwony, Fioletowy, Niebieski

2 Komentarze

lukas10 5 lat temu

Powiem tak. skoro mały zaczyna to dlaczego nie. jak pogra trochę dłużej to wyrobi sobie swój gust co do klawiatury gamingowej. wydaje mi się, że niski profil mu przypasi, a podświetlenie będzie dl aniego dodatkowym bajerem;)

0 Odpowiedz
GaMeR 5 lat temu

znajomy szuka inspiracji na prezent. dzieciak od niedawna zaczął grać. myślicie, że klawiatura nada się na prezent? aha zmieściła by się w jego budżecie - 100 zł

0 Odpowiedz
Klawiatura Genesis RX22 podświetlana Klawiatura Genesis RX22 podświetlana Klawiatura Genesis RX22 podświetlana Klawiatura Genesis RX22 podświetlana Klawiatura Genesis RX22 podświetlana
Tak Anuluj