Klawiatura Genesis R33

  • Symbol: Z11391
Dostępność Brak produktu
Gwarancja 24 miesiące
Cena 30,67 zł
Zapytaj sprzedawcę

GENESIS R33 – KLAWIATURA DLA GRACZAGenesis R33 to klawiatura gamingowa skierowana do miłośników gier, którzy za niewielkie pieniądze mogą cieszyć się funkcjonalnym, wytrzymałym sprzętem w nowoczesnym wydaniu.


WYTRZYMAŁOŚĆ I NIEZAWODNOŚĆWysokiej jakości membrany gwarantują długą żywotność klawiszy nawet przy bardzo intensywnym użytkowaniu. Klasyczny wysoki skok klawiatury stanowi gwarancję dobrego wyczucia klawiszy pod palcami, co poprawia komfort użytkowania, a także precyzję, co z pewnością zostanie docenione przez fanów wirtualnych potyczek.

MULTIMEDIA W ZASIĘGU RĘKIKlawiatura została wyposażona w 9 klawiszy szybkiego dostępu do multimediów, które zapewniają błyskawiczny dostęp do sterowania mediami. Uruchomienie ulubionego odtwarzacza czy sterowanie głośnością to tylko niektóre z funkcji, które sprawiają, że korzystanie z klawiatury jest jeszcze bardziej komfortowe, a sterowanie mediami o wiele łatwiejsze.


KONSTRUKCJA CHRONIĄCA PRZED ZALANIEMR33 posiada specjalne otwory, które pomagają w odprowadzaniu wody, i tym samym chronią klawiaturę przed uszkodzeniem w skutek zalania.

ERGONOMICZNY DESIGNErgonomiczny design klawiatury zapewnia komfort nawet w czasie wielogodzinnych rozgrywek. Zapaleni gracze z pewnością docenią wygodne miejsca na nadgarstki na dolnej krawędzi klawiatury, które zapewniają naturalne ułożenie dłoni. Standardowe nóżki na spodzie klawiatury umożliwiają bezproblemowe ustawienie odpowiedniej wysokości.


SOLIDNE WYKONANIEDobrej jakości materiały, dodatkowe nakładki na najczęściej używane przez graczy klawisze, a także pozłacana końcówka kabla USB, to cechy, które sprawiają, że mamy do czynienia z produktem, który możne nam służyć przez długi czas.


Cechy produktu
Wysokość
26mm
Klawisze multimedialne
Tak
Obsługiwane systemy operacyjne
Windows 7, Windows 8, Windows Vista, Windows XP, Windows 10
Profil
Wysoki
Złącza
USB 2.0
Długość przewodu
200cm
Mechanizm klawiszy
Membrana
Podświetlenie
Nie
Komunikacja
Przewodowa
Kolor
Czarny
Waga
568g
Długość
450mm
Szerokość
165mm
Liczba klawiszy
113
Liczba klawiszy multimedialnych
9
Wodoodporność
Tak
Konstrukcja
Podkładka pod nadgarstek
Przeznaczenie
Dla graczy
Układ klawiszy
Standardowy (US)

0 Komentarzy

Klawiatura Genesis R33 Klawiatura Genesis R33 Klawiatura Genesis R33
Tak Anuluj