Klawiatura Fury Hellfire podświetlana

  • Symbol: Z22651
Dostępność Brak produktu
Gwarancja 24 miesiące
Cena 44,90 zł
Zapytaj sprzedawcę


BĄDŹ LIDEREM NA WIRTUALNYM POLU BITWYKażdy gracz do skutecznego działania na wirtualnych polach bitew oraz wykonywania coraz bardziej skomplikowanych misji, potrzebuje skutecznych narzędzi, dających mu przewagę już na starcie. Dlatego marka Fury stworzyła serię funkcjonalnych klawiatur dostosowanych do potrzeb gamerów.


FURY HELLFIREKlawiatura przewodowa dla graczy z podświetleniem LED, Fury Hellfire, to połączenie funkcjonalności z jakością wykonania. Wyposażona w 104 klawisze oraz nowoczesny mechanizm membranowy będzie sprzymierzeńcem każdego precyzyjnego wojownika.


KONTROLA NAD MULTIMEDIAMIDzięki zastosowaniu 12 klawiszy z funkcjami multimedialnymi (od F1 do F12), zyskujemy możliwość lepszej kontroli nad rozgrywką oraz ustawieniami dźwięku bez konieczności przerywania gry.


WIELOKOLOROWE PODŚWIETLENIEHellfire została wyposażona w wielokolorowe podświetlenie LED, dzięki któremu, nawet wieczorem i w nocy, nasza rozgrywka i skill nie straci na jakości. Podświetlenie działa w 4 różnych trybach natężenia (0%, 33%, 66% i 100%).

ANTI-GHOSTINGJeszcze większa precyzję w grze gwarantuje funkcja anti-ghostingu dla większości klawiszy. Teraz, nawet przy wciśnięciu większej liczby klawiszy, unikniemy sytuacji zawieszania się gry lub zablokowania się urządzenia.
BLOKADA KLAWISZA WINDOWSKlawiatura posiada możliwość blokowania klawisza Windows, która szczególnie przydaje się w czasie gry. Zablokowany klawisz Windows nie reaguje przy przypadkowym wciśnięciu go, co zapobiega irytującej sytuacji wyjścia do pulpitu w najmniej oczekiwanym momencie.


Cechy produktu
Wysokość
30mm
Obsługiwane systemy operacyjne
Windows 98, Windows 2000, Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 10
Profil
Wysoki
Złącza
USB 2.0
Długość przewodu
150cm
Mechanizm klawiszy
Membrana
Podświetlenie
Tak
Komunikacja
Przewodowa
Kolor
Czarny
Waga
587g
Długość
442mm
Szerokość
138mm
Liczba klawiszy
104
Liczba klawiszy multimedialnych
12
Przeznaczenie
Dla graczy
Układ klawiszy
Standardowy (US)
Kolor podświetlenia
RGB

0 Komentarzy

Klawiatura Fury Hellfire podświetlana Klawiatura Fury Hellfire podświetlana Klawiatura Fury Hellfire podświetlana Klawiatura Fury Hellfire podświetlana
Tak Anuluj