Mysz dla Graczy Fury Hunter 4800DPI Optyczna z oprogramowaniem

  • Symbol: Z22667
Dostępność Brak produktu
Gwarancja 24 miesiące
Cena 44,99 zł
Zapytaj sprzedawcę
ZOSTAŃ ŁOWCĄ NA POLU BITWY

Skuteczny gracz to wytrawny łowca, który sam decyduje o tym, kiedy wymierzyć ostateczny cios. Sprytny, wytrwały, szybki i zdecydowany. Niezbędnym narzędziem w jego rękach powinna być odpowiednia mysz gamingowa. Taka właśnie jest mysz Fury Hunter, która łączy w sobie wytrzymałość, precyzję i ergonomię zwiększającą skuteczność gracza.

PRECYZJA I SZYBKOŚĆ REAKCJI

Podstawą jakości myszy Hunter jest precyzyjny sensor optyczny o rozdzielczości maksymalnej 4800 DPI. Ponadto poziom DPI można zmieniać pomiędzy czterema poziomami w czasie gry przy pomocy przycisku DPI Level Switch. Mysz odznacza się też wysokim wskaźnikiem reakcji, który wynosi 1 milisekundę (1000 Hz).

PODŚWIETLENIE

Mysz posiada różnokolorowe podświetlenie LED w trybie ”NEON” bez możliwości zmiany trybu. Podświetlenie myszy zmienia się automatycznie w kolorach: czerwony, zielony, niebieski, fioletowy.

WYTRZYMAŁOŚĆ

Fury Hunter to również wytrzymała konstrukcja. Zastosowanie przełączników Huano o wytrzymałości do 5 mln kliknięć gwarantuje długi czas bezawaryjnego użytkowania.

OPROGRAMOWANIE

Mysz wyposażone jest również w podstawowe oprogramowanie oferujące szeroką gamę funkcji, które można przypisać do jednego z 6 programowalnych przycisków. W oprogramowaniu można ustawić takie funkcje jak: rozdzielczość DPI, Szybkość raportowania, szybkość podwójnego kliknięcia, szybkość przewijania rolki, funkcje multimedialne, przycisk Fire, kombinacje klawiszy z klawiatury i inne.

WYGODA

Powierzchnia myszy została wykończona warstwą gumy, co gwarantuje pewny chwyt nawet podczas emocjonującej i szybkiej gry. Dodatkowo mysz jest wyprofilowana tak, aby zapewnić najbardziej komfortowy chwyt.
Cechy produktu
Wysokość
35mm
Obsługiwane systemy operacyjne
Win. XP, Win. Vista, Win. 7, Linux, MAC, Win. 8, Win. Vista 64bit, Win. 7 64bit, Win. 8 64bit, Windows 10
Złącza
USB 2.0
Długość przewodu
180cm
Podświetlenie
Tak
Komunikacja
Przewodowa
Sensor
Optyczny
Rozdzielczość
500-4800DPI
Liczba przycisków
6
Kolor
Czarny
Cechy dodatkowe
Plug&Play
Liczba programowalnych przycisków
6
Akceleracja
8G
Prędkość
0cm/s
Długość
129mm
Szerokość
72mm
Przeznaczenie
Dla graczy
Częstotliwość próbkowania
500Hz
Rozdzielczość sensora
4800 DPIDPI

0 Komentarzy

Mysz dla Graczy Fury Hunter 4800DPI Optyczna z oprogramowaniem Mysz dla Graczy Fury Hunter 4800DPI Optyczna z oprogramowaniem Mysz dla Graczy Fury Hunter 4800DPI Optyczna z oprogramowaniem
Tak Anuluj