Klawiatura dla Graczy Genesis RX75 Mechaniczna US Layout

  • Symbol: Z20597
Dostępność Brak produktu
Gwarancja 24 miesiące
Cena 220,17 zł
Zapytaj sprzedawcę
KLAWIATURA MECHANICZNA RX75
RX75 to profesjonalna mechaniczna klawiatura, stworzona z myślą o wymagających graczach. Dzięki zastosowanym funkcjonalnościom oraz jakości wykonania, każda rozgrywka osiągnie nowy wyższy poziom.

TRWAŁE PRZEŁĄCZNIKI
Klawiatura wyposażona jest w 104 wysokiej jakości trwałych przełączników o żywotności do 50 milionów kliknięć oraz 60 gramowej czułości nacisku. Sprawia to, że klawiatura idealnie nadaje się do intensywnej gry na najwyższym poziomie.

BLOKADA KLAWISZA WINDOWS
RX75 posiada funkcję blokowania klawisza Windows, która jest szczególnie lubiana przez graczy. Zapobiega ona przypadkowemu zatrzymaniu gry i wyjściu do pulpitu, a tym samym przerwaniu emocjonującej rozgrywki

KONTROLA NAD MULTIMEDIAMI
Z myślą o szybkim i komfortowym dostępie do multimediów w czasie rozgrywki, klawiaturę RX75 wyposażono w 12 multimedialnych klawiszy funkcyjnych. Ich intuicyjne rozmieszczenie sprawia, że rozgrywka staje się znacznie łatwiejsza i przyjemniejsza.

KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO
Profesjonalna rozgrywka wymaga również odpowiedniej wygody i poczucia bezpieczeństwa. Zapewniają je rozwiązania takie jak, w całości gumowana obudowa, czy też specjalne otwory odprowadzające wodę w przypadku zalania klawiatury. Komfort gracza zwiększony jest również, poprzez zastosowanie specjalnego miejsca na podparcie nadgarstków, które również pokryte jest gumą. Teraz nawet podczas wielogodzinnych rozgrywek zyskamy odpowiednią wygodę użytkowania.


Zalety produktu:
- Mechaniczne przełączniki (czarne z siłą nacisku 60G),
- Długi cykl życia przycisków (50mln wciśnięć),
- Multimedialne przyciski funkcyjne,
- Gumowana obudowa,
- Przewód w oplocie tekstylnym.
Cechy produktu
Wysokość
39mm
Klawisze multimedialne
Tak
Obsługiwane systemy operacyjne
Win. XP, Win. Vista, Win. 7, Win. 8, Win. Vista 64bit, Win. 7 64bit, Win. 8 64bit, Windows 10, Windows 10 64bit
Profil
Wysoki
Złącza
USB 2.0
Długość przewodu
180cm
Mechanizm klawiszy
Mechaniczna
Podświetlenie
Nie
Komunikacja
Przewodowa
Mysz w komplecie
Nie
Kolor
Czarny
Cechy dodatkowe
Plug&Play
Podpórka pod nadgarstek
Tak
Długość
450mm
Szerokość
164mm
Liczba klawiszy
104
Liczba klawiszy multimedialnych
12

0 Komentarzy

Klawiatura dla Graczy Genesis RX75 Mechaniczna US Layout Klawiatura dla Graczy Genesis RX75 Mechaniczna US Layout Klawiatura dla Graczy Genesis RX75 Mechaniczna US Layout Klawiatura dla Graczy Genesis RX75 Mechaniczna US Layout
Tak Anuluj