Gamepad Genesis P44 Limited Edition Przewodowy do PS3/PC

  • Symbol: Z14364
  • Bestseller
Dostępność Brak produktu
Gwarancja 24 miesiące
Cena 51,14 zł
Zapytaj sprzedawcę

- PS3&PC Gamepad przewodowy
- gumowane wykończenie
- wibracje
- 2 gałki analogowe z funkcją przycisku
- 3 stopniowa regulowana czułość joysticków
- 15 przycisków
- 8-kierunkowy d-pad
- gaming design
- funkcja turbo/AUTO FIRE
- przycisk bezpośredniego dostępu do menu PS3®
- wklęsłe gumowane gałki analogowe zapobiegają ześlizgiwaniu się kciuków
- 3 m kabel

JEDEN PAD NA DWIE PLATFORMY

Genesis P44 to urządzenie dedykowane dla graczy, którzy chcą się cieszyć gamingiem zarówno na pececie, jak i na PS3, bez konieczności zakupu dwóch osobnych kontrolerów.

VIBRATION FEEDBACK

Gamepad został wyposażony w 2 silniczki wibrujące wysokiej jakości, które gwarantują realistyczne doznania w trakcie rozgrywki. Każde gwałtowne wydarzenie ze świata wirtualnej rozgrywki będzie intensywnie odczuwane w rzeczywistości.

GAŁKI ANALOGOWE Z WKLĘSŁYMI GŁÓWKAMI

Urządzenie posiada 2 wygodne, gumowane  gałki analogowe z wklęsłymi główkami , które dodatkowo zostały wyposażone w funkcję przycisku. Dzięki temu palce nie ześlizgną się z kontrolera w czasie nawet najbardziej dynamicznej rozgrywki

ANALOGOWE SPUSTY

Nieodzownym  elementem  grania na konsoli jest możliwość skorzystania z funkcji analogowego spustu.  GENESIS P44 podobnie jak oryginalny gamepad do PS3 posiada tą funkcję, dzięki czemu można regulować intensywność działania danej funkcji. Przyda się to  amatorom wyścigów, dla których jest to ważny element do kontroli prędkości pojazdu .

TRYBY TURBO I AUTOFIRE

Potrzebna większa siła ognia? Tryby turbo i auto fire umożliwiają zaoszczędzenie ciągłego trzymania przycisku akcji lub jego bardzo szybkiego naciskania. Wystarczy wybrać odpowiedni tryb i po kłopocie.

DŁUGI PRZEWÓD

Dzięki zastosowaniu odpowiednio długiego kabla możesz usiąść tak daleko od Peceta/konsoli jak tylko będzie to konieczne. 3 metry zasiągu w zupełności wystarczą by wygodnie rozsiąść się na kanapie.

PRZYCISK MENU

Funkcja umożliwiająca szybki dostęp do menu w przypadku używania z konsolą PS3

GAMINGOWY DESIGN

Ergonomiczny, gamingowy  design, sprawia, że gamepad komfortowo układa się w dłoniach i świetnie sprawdza się w czasie wielogodzinnych rozgrywek.

Cechy produktu
Oprogramowanie
Tak
Złącza
USB 2.0
Długość przewodu
300cm
Komunikacja
Przewodowa
Liczba przycisków
15
Kolor
Czarny
Liczba przycisków akcji
10
Wykończenie powierzchni
Gumowane
Platforma
PC, Sony PlayStation 3

1 Komentarz

awatar
deyroshu (gość) rok temu

Za przeproszeniem- totalne gówno. Pad do PS3/PC, a budowa kontrolera Xboxa (zapewne znajdą się i Ci, co im to rozwiązanie odpowiada)... Do tego miałem okazję wypróbować go jedynie przez miesiąc- potem zaczął wariować na zasadzie ciągłego ruchu wewnątrz systemu strzałki w dół (analoga, whatever). Ocena końcowa- 5/10 i to naprawdę niezbyt zadowalający wynik jak na coś, co kosztowało 50zł :).

0 Odpowiedz
Gamepad Genesis P44 Limited Edition Przewodowy do PS3/PC Gamepad Genesis P44 Limited Edition Przewodowy do PS3/PC Gamepad Genesis P44 Limited Edition Przewodowy do PS3/PC Gamepad Genesis P44 Limited Edition Przewodowy do PS3/PC Gamepad Genesis P44 Limited Edition Przewodowy do PS3/PC
Tak Anuluj