GTA 5 - Grand Theft Auto V XONE

  • Symbol: Z18306
Dostępność Brak produktu
Cena 289,00 zł
Zapytaj sprzedawcę

Zbierający świetne oceny recenzentów otwarty świat Rockstar Games wkracza na nową generację

Wejdźcie w skórę Michaela, Franklina i Trevora, trzech zupełnie różnych przestępców, którzy postawią wszystko na jedną kartę i wykonają serię zuchwałych napadów, które mogą ustawić ich do końca życia.

Zobaczcie oszałamiający świat Los Santos i hrabstwa Blaine w najbardziej dopracowanej wersji Grand Theft Auto V zawierającej szereg technicznych ulepszeń i dodatków dla nowych i powracających graczy. Oprócz dłuższego dystansu renderowania obiektów i wyższej rozdzielczości w grze znajdzie się również wiele innych nowości:

– Nowe uzbrojenie, pojazdy i rozrywki
– Nowe dzikie zwierzęta
– Większy ruch uliczny
– Nowy system listowia
– Ulepszony model uszkodzeń i pogody oraz wiele innych

Grand Theft Auto V zawiera także dynamiczny i stale ewoluujący świat sieciowej rozgrywki Grand Theft Auto Online, w którym w jednej sesji na Xbox One spotka się jednocześnie nawet 30 graczy. Wszystkie ulepszenia rozgrywki i zawartość stworzona przez Rockstar będą dostępne w Grand Theft Auto Online w dniu premiery na Xbox One.

ZAMÓW PRZED PREMIERĄ I ZDOBĄDŹ W GRZE 1 MLN GTA$
Wszyscy, którzy złożą zamówienia przedpremierowe, otrzymają 1 000 000 GTA$ do wydania w Grand Theft Auto V i Grand Theft Auto Online.

WYJĄTKOWA ZAWARTOŚĆ DLA POWRACAJĄCYCH GRACZY
Dodatkowo gracze, którzy grali na PlayStation®3 oraz Xbox 360, będą mogli zdobyć rzadkie wersje klasycznych pojazdów serii Grand Theft Auto takich jak Dukes czy Dodo Seaplane oraz lepszy i zwrotniejszy sterowiec. Ponadto czekać będą na nich nowe rozrywki, w tym konkurs fotografii przyrody, nowe wyzwania strzeleckie, uzbrojenie i wiele więcej.

PRZENIEŚ SWOJĄ POSTAĆ GTA ONLINE
Obecna społeczność graczy Xbox 360 oraz PlayStation®3 będzie mogła przenieść swoje postacie Grand Theft Auto Online na Xbox One.

Cechy produktu
Gatunek gry
Akcja
Wymagania wiekowe - PEGI
18, Przemoc, Wulgarny język, Online
Data premiery
18.11.2014
Wersja językowa
Polska kinowa (napisy), Angielska

0 Komentarzy

GTA 5 - Grand Theft Auto V XONE
Tak Anuluj