Kategoria
Cena
-
Producent

Gry na X360

52 produktyw kategorii x360
Sortuj wg:
Widok:
Strona: / 5

 • The Bureau Xcom Declassified X360 (gra używana)

  The Bureau Xcom Declassified X360 (gra używana)

  The Bureau: XCOM Declassified to strzelanka z widokiem z trzeciej osoby, tworzonym przez studio odpowiedzialne za grę BioShock 2. Jest rok 1962. Zimna Wojna trzyma naród w objęciach strachu – ale Ameryce grozi dużo większe zagrożenie niż komunizm. Jednocześnie BIURO, tajna rządowa jednostka rozpoczyna śledztwo i w rezultacie tuszuję prawdę o serii tajemniczych ataków na terytorium USA. Jako agent specjalny William Carter, podejmuj decyzje, pociągaj za spust i dowódź swoim oddziałem w taktycznej strzelance z trzecio-osobowym widokiem, w której tajna wojna w obronie ludzkości toczy się o najwyższą stawkę. Wśród cech gry znajdują się: wiernie odwzorowane realia i klimat Ameryki lat 60ych, walka, w której wykorzystując opcje taktyczne dowodzisz oddziałem, brutalne konsekwencje podejmowanych decyzji i rządowe tuszowanie prawdy o tym, że nie jesteśmy sami we wszechświecie.

  Cechy produktu
  Gatunek gry
  Akcja
  Tematyka
  TPP, Science-fiction
  Wymagania wiekowe - PEGI
  16, Przemoc
  Wymaga sensora
  Nie
  19,00 zł
  Produkt niedostępny
 • Final Fantasy XIII Xbox 360 (gra używana)

  Final Fantasy XIII Xbox 360 (gra używana)

  FINAL FANTASY XIII to początek nowej ery dla wychwalanej serii, po raz pierwszy w historii przenoszący ją jednocześnie na różne konsole pracujące w standardzie HD. Zgodnie z bogatą tradycją serii, producent Yoshinori Kitase (FINAL FANTASY VII, X, X-2), reżyser Motomu Toriyama (FINAL FANTASY VII, X, X-2), projektant postaci Tetsuya Nomura (FINAL FANTASY V, VI, VII, VIII, X) oraz dyrektor artystyczny Isamu Kamikokuryo (FINAL FANTASY X, XII) połączyli swe kreatywne wizje, aby stworzyć najnowsze arcydzieło w świecie FINAL FANTASY. Co więcej, Masashi Hamauzu (FINAL FANTASY X, DIRGE of CERBERUS -FINAL FANTASY VII-) skomponował niesamowitą ścieżkę dźwiękową, a reżyser przerywników filmowych Takeshi Nozue (FINAL FANTASY VII ADVENT CHILDREN) oraz jego zespół grafików wzbogacili grę o sekwencje filmowe, stworzone z niepowtarzalnym rozmachem.

  Cechy produktu
  Gatunek gry
  Akcja, RPG
  Wymagania wiekowe - PEGI
  16
  Data premiery
  2010-03-09 00:00:00
  Wersja językowa
  Angielska
  39,00 zł
  Produkt niedostępny
 • Deus Ex: Bunt Ludzkości X360 (gra używana)

  Deus Ex: Bunt Ludzkości X360 (gra używana)

  Deus Ex to kultowa seria gier łączących elementy fabularne RPG z akcją typową dla strzelanek, która zdobyła uznanie zarówno wśród specjalistów, jak i graczy na całym świecie. Tytuł ten zdobył wiele prestiżowych nagród, w tym „Najlepsza gra PC wszech czasów" w rankingu PC Gamer na Top 100 gier PC. Fani pokochali gry spod znaku Deus Ex za wiarygodne przedstawienie futurystycznego świata, jak i możliwość przechodzenia gry na wiele sposobów. W Polsce Deus Ex zdobył m.in. rekomendację serwisu Gry-Online.pl. W grze Deus Ex: Bunt Ludzkości wcielasz się w Adama Jensena, byłego specjalistę ze SWAT-u, wybranego, by dopilnował bezpieczeństwa najbardziej awangardowych amerykańskich firm biotechnologicznych. Twoim zadaniem jest ochrona sekretów firmy, lecz gdy grupa komandosów włamuje się i zabija naukowców, których miałeś chronić, priorytety Twojej pracy ulegają całkowitej zmianie. Gdy zostajesz ciężko ranny podczas ataku, jesteś zmuszony do przyjęcia mechanicznych ulepszeń i prędko orientujesz się, że ścigasz cienie po całym świecie, nigdy nie wiedząc, komu możesz zaufać. W tych czasach, gdy osiągnięcia nauki zmieniają atletów, żołnierzy i szpiegów w istoty nadludzkie, komuś bardzo zależy na tym, by ewolucja ludzkości podążyła jedną konkretną ścieżką. I tę właśnie ścieżkę musisz odnaleźć. W ostatecznym rozrachunku, bowiem jedynie Twoje decyzje i wybory mogą zmienić jej bieg. Charakterystyczne cechy:  -Podzielona przyszłość: wkrocz w świat wielkiego postępu technologicznego - rozdartego, chaotycznego i przeżartego konspiracjami. Mechaniczne usprawnienia ludzkich dział podzieliły społeczeństwo na tych, których na nie stać - i na pozostałych. Liczne potęgi ścierają się pośród cieni o władzę nad ludzkością: nadchodzi kolejna ludzka rewolucja. -Jako idealne połączenie akcji i gry role-playing Deus Ex w unikatowy sposób łączy pełne emocji bezpośrednie starcia z szaloną strzelaniną, oferując graczowi wiele dostępnych ulepszeń postaci i broni. Odblokowuj nowe umiejętności i ucz się skradania, retoryki, hakowania lub walki - gra nagradza każdy wybrany styl rozgrywki. Zdecyduj, jak chcesz pokierować ewolucją postaci, by pasowała do Twojego sposobu gry. -Wybory i konsekwencje: niszcz wrogów, skradaj się niepostrzeżenie za ich plecami, włamuj się do systemów komputerowych, by kraść z nich cenne informacje lub używaj swych zdolności konwersacyjnych, by zdobywać równie istotne dane od kluczowych postaci - zawsze masz do wyboru parę możliwości, kilka ścieżek i różne narzędzia, którymi możesz się posłużyć. Wybierz swój styl gry i zmierz się z konsekwencjami swych działań: to od Ciebie zależy, jak potoczy się ta historia.

  Cechy produktu
  Gatunek gry
  Akcja, Strzelanka
  Wymagania wiekowe - PEGI
  18
  Data premiery
  2011-08-26 00:00:00
  Wersja językowa
  Polska kinowa (napisy), Angielska
  39,00 zł
  Produkt dostępny Wysyłamy w 24h
 • Dead Space X360 (gra używana)

  Dead Space X360 (gra używana)

  Dead Space to trzecioosobowa gra akcji mocno osadzona w klimatach horroru science-fiction. Akcja gry toczy się w niedalekiej przyszłości i ukazuje historię kosmicznego inżyniera Isaaca Clarka, który wraz z załogą ma za zadanie sprawdzić co jest powodem wysłania sygnału alarmowego z transportowca Ishimura. Po dotarciu do celu okazało się, że cała załoga statku została zamordowana a kontrolę nad ich ciałami sprawuje tajemniczy pasożyt zamieniający ciało nosiciela w zabójczego i szkaradnego Nekromorfa. Od tej pory Clark jest zdany tylko i wyłącznie na siebie. Dead Space w świetny sposób oddaje klimat jaki powinien panować w grze z gatunku horroru. Chodzi tu przede wszystkim o wszechobecny mrok i zmyślnie zaprojektowane pomieszczenia oraz korytarze, które będziemy przemierzać w czasie podróży. Do dyspozycji Isaacka zostanie oddany szerego broni oraz specjalny pancerz, który będzie osłaniał noszącego przed ugryzieniami, cięciami, uderzeniami i żrącym kwasem. Każdy element wyposażenia możemy modyfikować dzięki specjalnym stacjom ulepszającym, ale żeby tego dokonać gracz będzie zmuszony do odnalezienia specjalnych modułów ulepszeń.

  Cechy produktu
  Gatunek gry
  Akcja, Strzelanka
  Wymagania wiekowe - PEGI
  18
  Data premiery
  2008-10-24 00:00:00
  Wersja językowa
  Polska kinowa (napisy), Angielska
  29,00 zł
  Produkt niedostępny
 • Titanfall X360 (gra używana)

  Titanfall X360 (gra używana)

  Titanfall to widowiskowa gra FPS osadzona w niedalekiej przyszłości. Gracz zostaje wrzucony w wir wojny domowej pomiędzy korporacją IMC a Milicją. Tytuł oparty jest tylko i wyłącznie na rozgrywce sieciowej, w której w szranki ze sobą stają dwie wyżej wymienione frakcje. Titanfall cechuje się bardzo dynamicznym modelem rozgrywki, gracze bez najmniejszych problemów mogą wspinać się na dachy wysokich budynków oraz biegać po ścianach. Bardzo mocnym elementem tej gry są Mechy, które możemy przywołać na pole bitwy po upływe określongo czasu bądź uzyskując daną liczbę zabić przeciwnioków. Warto dodać, ze do dyspozycji gracza deweloperzy oddali trzy modele potężnych maszyn, które w pełni możemy spersonalizować według naszego uznania.

  Cechy produktu
  Gatunek gry
  Strzelanka
  Tematyka
  FPP, Multiplayer, Science-fiction, FPS
  Wymagania wiekowe - PEGI
  18
  Wymaga sensora
  Nie
  39,00 zł
  Produkt niedostępny
 • Plants vs. Zombies Garden Warfare X360 (gra używana)

  Plants vs. Zombies Garden Warfare X360 (gra używana)

  Jedna z bardziej szalonych gier z gatunku tower defense. Wcielamy się w kwiatki próbujące powstrzymać inwazję zombie atakujących. Chociaż miłośnicy gatunku gier zwanych tower defense otrzymywali już wiele propozycji osadzonych w najróżniejszych realiach, to Plants vs Zombies może zaskoczyć niejedną osobę. W grze bronimy domów ludzi przed atakiem zombie, rozstawiając na powierzchni trawnika armię uroczych kwiatków i roślin. Za dodanie każdego strażnika musimy zapłacić słoneczkami, które zdobywamy oraz produkujemy (sadząc słoneczniki). Oprócz podstawowej przygody, składającej się z kilkudziesięciu misji, autorzy przygotowali również sporo innych wyzwań.

  Cechy produktu
  Gatunek gry
  Akcja
  Wymagania wiekowe - PEGI
  7
  Data premiery
  2014-02-27 00:00:00
  Wersja językowa
  Polska kinowa (napisy), Angielska
  69,00 zł
  Produkt dostępny Wysyłamy w 24h
 • Enemy Front X360 (gra używana)

  Enemy Front X360 (gra używana)

  Enemy Front to pierwszoosobowa strzelanina osadzona w realiach II wojny światowej, odwzorowująca działania powstańców warszawskich w 1944 roku. Nie brakuje w niej jednak epizodów wojny w innych państwach. Fabuła. W Enemy Front wcielamy się w rolę amerykańskiego korespondenta wojennego Roberta Hawkinsa. Jego zadaniem jest początkowo relacjonowanie działań wojennych w Europie. W miarę postępujących wydarzeń Hawkins przekonuje się jednak, że wobec okrucieństw hitlerowców podczas powstania warszawskiego nie można pozostać obojętnym. W związku z tym wstępuje do Armii Krajowej, by chronić ludność cywilną przed hitlerowcami. Rozgrywka. Swym stylem Enemy Front nawiązuje do klasycznych dzieł gatunku, takich jak Medal of Honor i Call of Duty. Stąd oprócz zadań związanych z likwidacją punktów oporu wroga mamy do wykonania takie, jak obrona zajętych pozycji i dokonanie sabotażu na tyłach hitlerowców. Możliwe jest zarówno bezpośrednie zaatakowanie wroga, jak też jego eliminacja bardziej dyskretnymi metodami. Walczyć możemy zarówno w Warszawie, jak i – w ramach wspomnień bohatera – między innymi w Norwegii, Francji i Niemczech.

  Cechy produktu
  Gatunek gry
  Akcja
  Wymagania wiekowe - PEGI
  18
  Data premiery
  2014-06-10 00:00:00
  Wersja językowa
  Polska
  49,00 zł
  Produkt dostępny Wysyłamy w 24h
 • Driver San Francisco Xbox 360 (gra używana))

  Driver San Francisco Xbox 360 (gra używana))

  Nad San Francisco wisi straszliwa groźba – szef syndykatu zbrodni, Charles Jericho, jest na wolności. Tylko jeden człowiek może mu się przeciwstawić. Zna na wylot ulice setek miast, a całe życie spędził na wsadzaniu kryminalistów za kratki. Jednak zamierzając przyskrzynić Jericho, nie będzie miał odwrotu z raz obranej ścieżki. Dobrze wie, że to może być jego ostatnia przejażdżka. Nazywa się John Tanner. Jest gliną. Driver San Francisco, gra opracowana przez Ubisoft Reflections, twórców oryginalnego tytułu, to powrót do uznanej serii gier samochodowych, która sprzedała się na całym świecie w nakładzie 14 milionów egzemplarzy. Gracze wcielą się w Johna Tannera, zaprawionego w bojach detektywa, wplątanego w niekończący się pościg w Mieście nad Zatoką. Za sprawą nowatorskiej technologii gracze będą w stanie zasiąść za kółkiem ponad setki licencjonowanych pojazdów, ani na chwilę nie porzucając samego serca akcji. Dzięki ponadczasowej atmosferze, wyjątkowym właściwościom jezdnym samochodów i nowoczesnej grywalności, DRIVER SAN FRANCISCO stanie się nieskrępowanym granicami doświadczeniem godnym najlepszych filmowych pościgów samochodowych.  

  Cechy produktu
  Gatunek gry
  Akcja
  Wymagania wiekowe - PEGI
  12
  Data premiery
  2011-09-01 00:00:00
  Wersja językowa
  Polska kinowa (napisy), Angielska
  49,00 zł
  Produkt dostępny Wysyłamy w 24h
 • Lightning Returns: Final Fantasy XIII X360 (gra używana)

  Lightning Returns: Final Fantasy XIII X360 (gra używana)

  LIGHTNING RETURNS™: FINAL FANTASY® XIII to nowa przygoda FINAL FANTASY, w której gracze będą mogli wcielić się w słynną bohaterkę o imieniu Lightining, która musi ocalić świat przed zagładą. Masz tylko 13 dni, aby ocalić Navus Partus, czy podołasz temu zadaniu? LIGHTNING RETURNS to gra wieńcząca sagę FINAL FANTASY XIII. Cechy gry: Błyskawica pod kontrolą Lightning jako grywalna postać z niezwykle rozwiniętym wachlarzem technik bitewnych i odkrywania otoczenia. Dostosuj Lightning do swoich potrzeb dzięki ogromnej liczbie różnych strojów i broni, co nie tylko wpłynie na jej wygląd, ale i zdolności. Dynamiczna walka Nowy system walki przekazuje graczom bezpośrednią kontrolę nad akcją w sposób niespotkany do tej pory w żadnej części FINAL FANTASY, nie rezygnując jednocześnie z kanonicznych elementów serii. Dynamiczny, piękny świat Oszałamiająca, artystyczna wizja świata na pograniczu zagłady, pełnego różnorodności i wyborów. Żywe, okazałe krajobrazy, ze wschodami i zachodami słońca, dostarczą niezwykłych przeżyć każdemu graczowi. Dobrze wykorzystaj czas Świat na drodze do całkowitej zagłady stanowi nie lada wyzwanie. Niektóre obszary, misje i postacie będą dostępne tylko o wybranej porze, czy okresie.

  39,00 zł
  Produkt dostępny Wysyłamy w 24h
 • Dark Souls II X360 (gra używana)

  Dark Souls II X360 (gra używana)

  Dark Souls II to opracowana przez firmę From Software długo oczekiwana kontynuacja hitu 2011 roku, gry Dark Souls. Unikalne, staroszkolne Action-RPG zachwyciło graczy na całym świecie niezwykłym poziomem wyzwań i wciągającym, klimatycznym światem. Dark Souls II łączy poziom trudności, z którego znana jest ta seria z innowacyjnością w mechanice rozgrywki zarówno w trybie gry dla jednego gracza, jak i wieloosobowym. Cechy gry: - Przygotuj się na śmierć… ponownie. Odważ się wejść do rozległego świata napędzanego nowym silnikiem, wznoszącym grafikę, dźwięk i efekty specjalne na nowy poziom. - Labirynt potworów i bossów. Zanurz się w wypaczonym uniwersum pełnym przerażających potworów i śmiertelnie niebezpiecznych bossów. - Atak sensoryczny. Na twoich zmysłach i fobiach będzie żerować szeroki wachlarz zagrożeń – halucynacje słuchowe, zawroty głowy, lęk wysokości itp. - Głębiej i mroczniej. Bardziej złożone opcje dostosowania broni i zbroi umożliwią przystosowanie ich do stylu gracza. - Udoskonalony multiplayer. Zmodernizowany tryb gry wieloosobowej umożliwi usprawnioną interakcję online, aby dostarczyć lepsze doznania z kooperacji i rywalizacji. - Pokonaj śmierć. Dark Souls II zawiera płynne animacje wykonane w technice motion capture, ulepszony system walki, znacznie poszerzoną listę postaci, bardziej szczegółowe opcje dostosowywania, nowe bronie, możliwości zbroi i zrównoważony system rozwoju bohatera.

  Cechy produktu
  Gatunek gry
  Akcja, RPG
  Wymagania wiekowe - PEGI
  16
  Data premiery
  2014-03-14 00:00:00
  Wersja językowa
  Polska kinowa (napisy), Angielska
  59,00 zł
  Produkt dostępny Wysyłamy w 24h
 • Władca Pierścieni: Wojna na Północy X360 (gra używana)

  Władca Pierścieni: Wojna na Północy X360 (gra używana)

  Stworzony przy współpracy z Middle-Earth Enterprises, Władca Pierścieni: Wojna na Północy łączy oryginalne elementy fabuły z dobrze znanymi wątkami z arcydzieła J.R.R. Tolkiena. Przełamując dotychczasowy schemat gier RPG osadzonych w realiach Śródziemia, Władca Pierścieni: Wojna na Północy wprowadza innowacyjny system rozgrywki kooperacyjnej dla maksymalnie trzech graczy, którzy tworząc własną drużynę walczą z siłami Saurona na Północy. W grze Władca Pierścieni: Wojna na Północy gracze wcielą się w bohaterów wielkiej bitwy na Północy, która była częścią epickiej Wojny o Pierścień. Odkrywając nieprzebyte krainy, gracze natrafią zarówno na nowe wątki opowieści i postaci świata Śródziemia, jak i elementy znane z serii filmowej. Gracze będą mieli także szerokie możliwości tworzenia postaci i kierowania jej rozwojem, doświadczą rozwiniętych opcji kooperacji, będą korzystać z broni, które można ulepszać, umiejętności i specjalnych zdolności Dla wszystkich fanów twórczości J.R.R. Tolkiena dobrą wiadomością będzie informacja, iż „w pracach lokalizacyjnych wykorzystywane są najbardziej kanoniczne zwroty, wyrażenia, nazwy miejsc, itp. z najpopularniejszego polskiego tłumaczenia tolkienowskiej sagi. Dzięki temu, mamy gwarancję, że zostanie najpełniej oddany klimat powieści. Tytuł skierowany jest do dojrzałych odbiorców, zatem historia, którą on opowie będzie odpowiednio mroczna, a zarazem fantastyczna, by jak najwierniej wzorować się na atmosferze zapamiętanej z książkowych powieści.

  49,00 zł
  Produkt niedostępny
 • Minecraft X360 (gra używana)

  Minecraft X360 (gra używana)

  Wyobrażaj sobie i kreuj nową rzeczywistość! W grze Minecraft dla konsoli Xbox 360 możesz budować całe światy, nie ruszając się z fotela. Graj indywidualnie lub z przyjaciółmi. Nocą potwory wychodzą na powierzchnię zbuduj schronienie, zanim Cię dopadną. Granice Twojego świata wyznacza jedynie Twoja wyobraźnia. Przy Minecraft dla konsoli Xbox 360 godziny upływają niepostrzeżenie!

  Cechy produktu
  Gatunek gry
  Inne
  Tematyka
  FPP, Sandbox, Multiplayer
  Wymagania wiekowe - PEGI
  7
  Wymaga sensora
  Nie
  69,00 zł
  Produkt dostępny Wysyłamy w 24h
Strona: / 5
Tak Anuluj