LEGO: Star Wars III Clone Wars X360 (gra używana)

  • Symbol: G_Z02802
  • Gra używana
Dostępność Brak produktu
Cena 59,00 zł
Zapytaj sprzedawcę
Lego Star Wars III łączy w sobie postaci i wydarzenia z filmowej sagi oraz bohaterów animowanego serialu Wojny Klonów, który osiągnął wielką popularność, nie tylko wśród młodszych widzów.
W LEGO SW 3 pojawią się nowe elementy rozgrywki, które w połączeniu z nową grafiką i zapierającymi dech w piersiach efektami, z jeszcze większą siłą wciągną gracza gracza w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Nie zabraknie oczywiście specyficznego humoru, który jest charakterystycznym znakiem firmowy serii gier LEGO.
W grze znajdzie się ponad 20 misji fabularnych i 40 poziomów z epoki Wojen Klonów, a dzięki możliwości wielokrotnego przechodzenia każdego z nich, zapewni do wiele godzin zabawy.

Gra LEGO Star Wars 3 to

- zupełnie nowa historia,
- niesamowicie rozbudowane bitwy lądowe w których gracz będzie dowodził nie pojedynczymi ‘lego-ludkami’, a całymi batalionami klonów,
- znane z filmów fabularne przejście pomiędzy wydarzeniami rozgrywającymi się w różnych miejscach galaktyki,
- nowe walki z bossami – po raz pierwszy w serii LEGO Star Wars, gracz zmierzy się z potężnymi bossami – jakich widzieliśmy w serialu TV
- rozbudowane bitwy kosmiczne rozgrywające się na wielu poziomach,
 
Cechy produktu
Gatunek gry
Akcja, Przygodowa
Wymagania wiekowe - PEGI
7
Data premiery
2011-03-25 00:00:00
Wersja językowa
Angielska

0 Komentarzy

LEGO: Star Wars III Clone Wars X360 (gra używana) LEGO: Star Wars III Clone Wars X360 (gra używana) LEGO: Star Wars III Clone Wars X360 (gra używana)
Tak Anuluj