Dead Space 3 X360 (gra używana)

  • Symbol: G_Z04515
  • Gra używana
Dostępność Brak produktu
Cena 39,00 zł
Zapytaj sprzedawcę


W Dead Space 3 inżynier Isaac Clarke i żołnierz John Carver przemierzają kosmos w poszukiwaniu źródła plagi nekromorfów. Gdy ich statek rozbija się na planecie Tau Volantis, muszą wspólnie przeczesywać odludne połacie skutej lodem planety w poszukiwaniu surowców i nadających się do wykorzystania części. Zdolności inżynierskie Isaaca zostaną poddane wymagającemu sprawdzianowi, gdy będzie on próbował konstruować broń i narzędzia konieczne do przetrwania. Pod powierzchnią Tau Volantis kryje się klucz do ostatecznej rozprawy z nekromorfami, ale drogi do niego bronią potężne lawiny, zdradliwe stoki górskie i czyhające zewsząd zagrożenie. W konfrontacji z bezwzględnymi żywiołami i morderczymi mutantami rozbitkowie muszą połączyć siły, aby wspólnie ocalić ludzkość przed nadchodzącą apokalipsą.Najważniejsze cechy

- Tryb fabularny i współpraca. Połącz siły i wspólnie rozpraw się z nekromorfami. Rozegraj całą kampanię w trybie jednoosobowym lub we współpracy ze znajomym!

- Łatwe dołączanie do rozgrywki. W trybie współpracy Twój znajomy w każdej chwili może szybko i bezproblemowo wskoczyć do akcji!

- Wrogie środowisko. Przemierzaj rozległe połacie pokrytej lodem i śniegiem planety Tau Volantis i przetrwaj w ekstremalnie nieprzyjaznym otoczeniu.

- Tajemnicze środowisko. Znajduj podziemne miasta, przeszukuj porzucone obozowiska i wykonuj poboczne misje podczas swojej ekspedycji do źródeł plagi nekromorfów. W Twoich rękach leży przyszłość i istnienie całej rasy ludzkiej!
Cechy produktu
Gatunek gry
Akcja, Strzelanka
Wymagania wiekowe - PEGI
18
Data premiery
2013-02-07 00:00:00
Wersja językowa
Angielska

0 Komentarzy

Dead Space 3 X360 (gra używana) Dead Space 3 X360 (gra używana) Dead Space 3 X360 (gra używana)
Tak Anuluj