Titanfall 2 PS4 (gra używana)

  • Symbol: G_Z22498
  • Gra używana
Dostępność Brak produktu
Cena 89,00 zł
Zapytaj sprzedawcę
Gra Titanfall 2 ponownie przenosi gracza w samo centrum wojny pomiędzy korporacją IMC a rebeliantami, którzy próbuja powstrzymać ekspansję IMC w kosmosie. Gra w odróznieniu od poprzedniczki została wyposażona w trym gry dla pojednynczego gracza, który łączy w sobie zwartą i dynamiczną akcję ze świetnie połączoną historią, która prezenentuje naprawdę przyzwoity poziom.

Tryb sieciowy to cała masa wybuchów, świszczących nad głową kul i oczywiście ogromnych uzbrojonych po zęby mechów, których jest teraz aż sześć modeli. Każdy z robotów posiada inny zestaw umiejętności, uzbrojenia a przede wsyzstkim opancerzenia, które ma duży wpływ na koordynację ruchową Mecha. Tak jak w poprzedniczce, do wybranego przez nas modelu Tytana zasiądziemy dopieru po naładowaniu specjalnej umiejętności sterowanego przez nas Pilota.

Tryb sieciowy stawia na szybką, dynamiczną wartką akcję bez trzymanki. Dzięki dużej możliwości interakcji z otoczeniem gracz bez problemu może wspinać się na wysokie budynki, biegać po ścianach bądź biegać sprintem bez jakichkolwiek limitów. Nowością dodaną do gry jest linka z hakiem, dzięki której w łatwy i szybki sposób możemy dostac się do Tytana wroga, na szzczyt budynku, bądź przyciągnąć do siebi i zlikwidować gracza z drużyny przeciwnej.
Cechy produktu
Gatunek gry
Akcja, Strzelanka
Wymagania wiekowe - PEGI
18
Data premiery
2016-10-28 00:00:00
Wersja językowa
Polska

0 Komentarzy

Titanfall 2 PS4 (gra używana) Titanfall 2 PS4 (gra używana) Titanfall 2 PS4 (gra używana)
Tak Anuluj