Need For Speed Rivals PS4 (gra używana)

  • Symbol: G_Z06021
  • Gra używana
Dostępność Brak produktu
Cena 49,00 zł
Zapytaj sprzedawcę

Need for Speed Rivals jest kolejną grą z najbardziej znanej serii wyścigowej wydawanej przez firmę Electronic Arts, w której do rywalizacji stają szaleni kierowcy i policjanci korzystający z super szybkich wozów. Tytuł został przygotowany przez studio Ghost Games na silniku Frostbite 3.

W grze gracz może opowiedzieć się po jednej ze stron: kierowców wyścigowych niejednokrotnie łamiacych przepisy drogowe lub policji wykorzystującej w swojej pracy najnowsze wersje super samochodów. Celem tych pierwszych jest oczywiście skuteczna ucieczka, stróże prawa mają zaś za zadanie złapać szaleńców powodujących zagrożenie w ruchu komunikacyjnym.

Wcielając się w kierowcę wyścigowego naszym celem jest omijanie pościgu i zdobywanie punktów prędkości, dzięki czemu odblokowujemy nowe przedmioty i samochody, z których następnie będziemy mogli skorzystać. W przypadku złapania przez policję, zdobyte w czasie danego wyścigu punkty tracimy bezpowrotnie.

W przypadku policji, gracz powinien współpracować z pozostałymi osobami wcielającymi się w mundurowych, aby poprzez łapanie uciekinierów zdobywac coraz wyższą rangę, odblokowywać nowe auta i przedmioty ułatwiające pracę.

Cechy produktu
Gatunek gry
Wyścigi i Rajdy
Wymagania wiekowe - PEGI
7
Data premiery
2013-11-21 00:00:00
Wersja językowa
Polska kinowa (napisy), Angielska

0 Komentarzy

Need For Speed Rivals PS4 (gra używana) Need For Speed Rivals PS4 (gra używana) Need For Speed Rivals PS4 (gra używana)
Tak Anuluj