Yakuza Remastered Collection PS4

  • Symbol: G_Z26518
  • Przedsprzedaż
Dostępność Brak produktu
Cena 259,00 zł
Zapytaj sprzedawcę
The Yakuza Remastered Collection to wyjątkowe wydanie trzech części serii Yakuza, opowiadających historie japońskiej mafii. Gry zostały ulepszone graficznie oraz wydajnościowo do konsol PlayStation®4.

W skład limitowanego wydania The Yakuza Remastered Collection wchodzą:

- gry Yakuza 3, Yakuza 4 oraz Yakuza 5 na dwóch płytach
- kolekcjonerskie opakowanie gry Yakuza 3 w wydaniu na PlayStation®3*
- wyjątkowe, krwawoczerwone opakowanie ozdobione charakterystycznymi wzorami smoczych tatuaży Kiryu.

*Opakowanie jest puste i nie zawiera Yakuza 3 w wersji na PlayStation®3

The Yakuza Remastered Collection nie jest jedynie standardowym portem na konsole obecnej generacji. Ulepszone zostały nie tylko oprawy graficzne gier oraz wydajność – wszystkie części przeszły również proces odświeżenia angielskich dialogów w grze, a część z nich została nawet napisana na nowo. Co więcej, zawartość która wcześniej została wycięta dla rynku zachodniego, została ponownie dodana i udostępniona dla amerykańskich i europejskich graczy w wydaniu The Yakuza Remastered Collection.

Cechy Yakuza Remastered Collection

• Kompletna Podróż Smoka. The Yakuza Remastered Collection przenosi na konsole obecnej generacji brakujące rozdziały serii Yakuza i przygody Kiryu, które dostępne były wcześniej na konsolach PlayStation®3. Rozpoczynając od pierwszej części Yakuza 0 aż po rozdział Yakuza 6: The Song of Life, gracze mogą przeżyć na nowo historię Smoka, w ulepszonej wersji na PlayStation®4.

• Zremasterowane i odświeżone. Wszystkie trzy części z wydania zostały znacząco poprawione pod względem graficznym oraz wydajnościowym. Co więcej, niedostępna wcześniej dla europejskiego klienta zawartość została na nowo dodana do gier i będzie dostępna w wydaniu The Yakuza Remastered Collection.
Cechy produktu
Gatunek gry
Akcja
Wymagania wiekowe - PEGI
18
Data premiery
2020-02-11 00:00:00
Wersja językowa
Angielska

0 Komentarzy

Tak Anuluj