Wiedza To Potęga Dekady PL PS4

  • Symbol: G_Z26843
Dostępność Brak produktu
Cena 59,00 zł
Zapytaj sprzedawcę
BAW SIĘ NA CAŁEGO.

Kto będzie pierwszy na szczycie Piramidy Wiedzy? Sprawdź swoją znajomość popkultury w nowej, energetyzującej grze quizowej i zmierz się z tysiącami pytań ze świata rozrywki z ostatnich czterech dekad.
Rywalizuj nawet z pięcioma członkami rodziny lub znajomymi za pośrednictwem smartfonu lub tabletu w nowej grze z kolekcji PlayLink na PS4™.

- Zdobywaj przewagę nad rywalami dzięki nowym lub znanym już zagrywkom.

- Ciesz się zróżnicowaną rozgrywką, w tym sześcioma nowymi wyzwaniami dotykowymi.

- Wybieraj spośród ośmiu zupełnie nowych postaci ze specjalnymi zabawnymi filtrami do selfie.

- Znajdź ulubioną formę zabawy dzięki nowym trybom gry i opcjom.

- Zabierz w drogę błyskawiczny quiz dostępny w naszej darmowej aplikacji.

Gra Wiedza To Potęga™: Dekady wymaga, by wszyscy gracze znajdowali się w tym samym pomieszczeniu i korzystali z tej samej konsoli PS4™. Pobierz i zainstaluj na smartfonie lub tablecie darmową aplikację Wiedza To Potęga™: Dekady, dostępną w sklepie z aplikacjami na twoje urządzenie. Połącz urządzenie z tą samą siecią Wi-Fi, do której podłączona jest konsola PS4™, lub z hotspotem Wi-Fi stworzonym przez system PS4™ (Wi-Fi Direct).
Uwaga: do gry na urządzeniach z systemem iOS / Android™ potrzebna jest aplikacja towarzysząca Wiedza To Potęga™: Dekady. W celu uzyskania jak najlepszej wydajności zaleca się korzystanie z systemów iOS 9 / Android 4.4 (lub nowszych). Nie wszystkie urządzenia są kompatybilne z aplikacją. Więcej na: playstation.com/playlinkforps4. Do konfiguracji ustawień oraz funkcji systemu PlayStation®4 potrzebny jest bezprzewodowy kontroler DUALSHOCK®4.
Cechy produktu
Gatunek gry
Towarzyskie
Wymagania wiekowe - PEGI
3
Data premiery
2018-11-14 00:00:00
Wersja językowa
Polska

0 Komentarzy

Tak Anuluj