Warhammer 40000 Space Marine PS3 (gra używana)

  • Symbol: G_Z00882
  • Gra używana
  • Darmowa dostawa
Dostępność Brak produktu
Cena 19,00 zł
Zapytaj sprzedawcę

Data premiery - 22.11.2012

Poznaj najbardziej brutalne oblicze ogarniętego wojną świata Warhammera 40,000!

Wcielając się w postać Kapitana Titusa, dowódcę sił ekspedycyjnych Ultramarines, będziesz musiał stanąć naprzeciwko hordy orków pustoszącej jeden z kluczowych światów przemysłowych Imperium. Twoim zadaniem będzie zabezpieczenie przed zielonoskórymi szabrownikami najpotężniejszej maszyny bojowej znanej ludzkości - Tytana klasy Invictus - oraz ustalenie, czy za tą inwazją nie stoi jedna z mrocznych potęg Chaosu. Jeśli zawiedziesz, planetę czeka Exterminatus, gospodarka wojenna Imperium otrzyma druzgoczący cios, a honor Zakonu Ultramarines na zawsze zostanie splamiony. Porażka jest wykluczona!

Jeszcze nigdy w historii gier komputerowych uniwersum Warhammera 40,000 nie zostało przedstawione równie wyraziście. Tworząc grę akcji, studio Relic Entertainment sprawiło, że ten brutalny świat jest dosłownie na wyciągnięcie ręki. Stojąc w pierwszym szeregu, wyposażony w potężny pancerz, bio-wspomaganie i cały arsenał śmiercionośnych narzędzi, nareszcie poczujesz prawdziwą potęgę Adeptus Astartes. Zrozumiesz istotę bycia najdoskonalszym wojownikiem ludzkości, nadczłowiekiem stworzonym jedynie do walki. Wojna to Ty!


- Bez strachu! - Szarżuj w samo serce bitwy. Jesteś Kosmicznym Marine i nic nie może cię powstrzymać. Utracone zdrowie odzyskasz, rozrywając przeciwników na strzępy w widowiskowych egzekucjach, a nie kuląc się za zasłoną.
- Bez litości! - Możliwość błyskawicznego przełączania się z broni dystansowej na walkę w zwarciu sprawi, że twoja postać będzie zabójcza dla każdego przeciwnika. Dzięki kombinacjom ciosów, szerokiemu arsenałowi uzbrojenia i wzmacniającym efektom furii, uzyskiwanym za zabijanie przeciwników, walka jeszcze nigdy nie była tak płynna, dynamiczna i krwawa!

- Za Imperatora! - Poznaj jedno z najbogatszych i najbardziej brutalnych uniwersów w dziejach science-fiction. Daj się pochłonąć kinowej atmosferze, tak intensywnej i nastawionej na akcję, że może konkurować z hollywoodzkimi hitami. Weź udział w historii napędzanej poczynaniami gracza, pełnej niespodziewanych zwrotów akcji, zdrad i morderstw, śmierci i wybawienia. A wszystko to wspierane fantastyczną muzyką, bogatymi efektami dźwiękowymi i wbijającą w fotel grafiką.

- Za Zakon! - Dołącz do rozgrywek online toczonych przez 8-osobowe drużyny, w których Kosmiczni Marines zmierzą się z siłami Chaosu. Wybierz jedną z trzech dostępnych klas postaci i zdobywaj doświadczenie, odblokowujące nową broń i zbroje.

Cechy produktu
Gatunek gry
Akcja
Tematyka
Science-fiction, TPP
Wymagania wiekowe - PEGI
Online, 18, Przemoc
Wymaga sensora
Nie
Producent
Relic Entertainment
Data premiery
2011-09-09 00:00:00
Wersja językowa
Polska kinowa (napisy)

0 Komentarzy

Warhammer 40000 Space Marine PS3 (gra używana) Warhammer 40000 Space Marine PS3 (gra używana) Warhammer 40000 Space Marine PS3 (gra używana) Warhammer 40000 Space Marine PS3 (gra używana) Warhammer 40000 Space Marine PS3 (gra używana) Warhammer 40000 Space Marine PS3 (gra używana) Warhammer 40000 Space Marine PS3 (gra używana) Warhammer 40000 Space Marine PS3 (gra używana) Warhammer 40000 Space Marine PS3 (gra używana)
Tak Anuluj