Fight Night Round 4 PS3 (gra używana)

  • Symbol: G_Z02446
  • Gra używana
  • Darmowa dostawa
Dostępność Brak produktu
Cena 29,00 zł
Zapytaj sprzedawcę

EA SPORTS Fight Night Round 4 jest równie przełomowa i rewolucyjna jak poprzednia odsłona serii, która była jedną z najpopularniejszych i najwyżej ocenianych gier spośród pierwszych produkcji na konsole Xbox 360 i PLAYSTATION 3.

EA SPORTS Fight Night Round 4 ustanawia zupełnie nowe standardy: do opracowania silnika walki i animacji ruchu wykorzystano specjalne modele fizyki, każdy z bokserów ma swój charakterystyczny styl walki, a lista nazwisk znokautuje każdego entuzjastę boksu - dostępny jest m.in. żelazny Mike Tyson!

Cechy gry:
- Silnik gry poparty modelem fizyki - Nowy silnik gry został opracowany w ten sposób, aby wiernie symulować arsenał bokserskich technik i strategii, od uderzeń, przez bloki, po poruszanie się w ringu. Pojedynek wygląda jak prawdziwy wyprowadzane ciosy chybiają celu, ześlizgują się po przeciwniku lub nokautują go, ponadto po raz pierwszy możliwe są przepychanki w klinczu. Każda walka jest inna!
- Realistyczne style walki - Fight Night Round 4 w niespotykany dotąd sposób odzwierciedla style walki największych bokserów w historii. Możesz dążyć do konfrontacji jak młody Mike Tyson, pozostając w ciągłym ruchu blisko rywala i szukając dogodnych momentów do wyprowadzania mocnych sierpowych i podbródkowych. Możesz też wykorzystać szybkość, zasięg ramion i pracę nóg Muhammada Alego, aby zwieść przeciwnika i zaskoczyć go błyskawicznym prostym z przedniej lub tylnej ręki.
- Imponująca lista bokserów - W grze znajdziesz największych zawodników w historii boksu, będących u szczytu swoich możliwości. Lista obejmuje zarówno nazwiska współczesne, jak i legendy sprzed lat, więc kombinacje są nieskończone możliwy jest np. pojedynek Ali vs Tyson. Dzięki Fight Night Round 4 masz wreszcie okazję rozstrzygnąć, kto jest królem ringu!

Cechy produktu
Gatunek gry
Sportowa
Tematyka
Boks, Multiplayer
Wymagania wiekowe - PEGI
Przemoc, 16
Wymaga sensora
Nie
Producent
Electronic Arts
Data premiery
2009-07-03 00:00:00
Wersja językowa
Angielska

0 Komentarzy

Fight Night Round 4 PS3 (gra używana)
Tak Anuluj