Fallout 4 PC [PL/ANG]

  • Symbol: Z22768
Dostępność Brak produktu
Cena 69,90 zł
Zapytaj sprzedawcę
Bethesda Game Studios, nagradzani twórcy takich gier jak Fallout 3 czy The Elder Scrolls V: Skyrim, zapraszają do świata Fallout 4 – najambitniejszej z ich dotychczasowych produkcji wkraczającej w nową generację rozgrywek w otwartym świecie.

Jako jedyna osoba, która ocalała z Krypty 111, stawiasz swoje pierwsze kroki na pozostałej po wojnie nuklearnej pustyni. W każdej sekundzie walczysz o przetrwanie i przyszłość, która zależy tylko od ciebie. Tylko ty możesz odbudować to pustkowie i zadecydować o jego losie. Witaj w domu.

Kluczowe aspekty rozgrywki:

Wolność i niezależność!
Rób, co tylko zechcesz, w olbrzymim, otwartym świecie wypełnionym setkami miejsc, postaci i zadań. Dołącz do jednej z kilku walczących o wpływy frakcji lub zabaw się w samotnego strzelca – wybór należy wyłącznie do ciebie.

Ależ z Ciebie S.P.E.C.J.A.Ł.!
Stań się, kim tylko zechcesz, dzięki systemowi kreacji postaci S.P.E.C.J.A.Ł.! Setki profitów pozwolą ci stworzyć każdego – od zakutego w pancerz wspomagany wojaka po wygadanego spryciarza – i poprowadzić rozgrywkę w wybrany przez siebie sposób.

Piksele klasy luks!
Technologia grafiki oraz oświetlenia nowej generacji ożywią świat Fallouta w stopniu dotąd niespotykanym. Wszystko, od spopielonych lasów Wspólnoty po ruiny Bostonu, wprost kipieć będzie od dynamiki i szczegółów.

V.A.T.S. im w oko!
Ekscytująca pierwszo- lub trzecioosobowa walka będzie mogła zostać spowolniona dzięki nowemu, dynamicznemu systemowi wspomagania celowania Vault-Tec, czyli V.A.T.S., który pozwoli na planowanie ataków i podziwianie rzezi w iście kinowym stylu.

Zbieraj i buduj!
Zbieraj, ulepszaj i twórz tysiące przedmiotów za pomocą najbardziej rozbudowanego systemu rzemiosła w historii gier. Broń, pancerze, chemikalia oraz żywność to tylko wierzchołek góry lodowej – możesz nawet budować i zarządzać całymi osadami!.

Minimalne wymagania sprzętowe:
System operacyjny: Windows 7/8/10 (64-bit OS required)
Procesor: Intel Core i5-2300 2.8 GHz/AMD Phenom II X4 945 3.0 GHz or equivalent
Pamięć: 8 GB RAM
Karta graficzna: NVIDIA GTX 550 Ti 2GB/AMD Radeon HD 7870 2GB or equivalent
Miejsce na dysku: 30 GB dostępnej przestrzeni
Cechy produktu
Gatunek gry
RPG
Tematyka
TPP, FPP, Sandbox, Postapokaliptyczne
Wymagania wiekowe - PEGI
18, Przemoc, Wulgarny język, Hazard
Wymaga sensora
Nie
Producent
Bethesda Softworks
Wersja językowa
Polska kinowa (napisy), Angielska

0 Komentarzy

Tak Anuluj