POKEMON SILVER 3DS

  • Symbol: G_Z24585
Dostępność Brak produktu
Cena 49,00 zł
Zapytaj sprzedawcę
UWAGA! W opakowaniu znajduje się wyłącznie kod do pobrania gry.

Pierwotnie wydana na konsolę, gra Pokémon Silver Version poszerzyła jeszcze bardziej uniwersum Pokémon, dodając 100 nowych Pokémonów, przedmioty, jajka, oraz wydarzenia w czasie rzeczywistym dzięki wewnętrznemu zegarowi. Teraz zyskasz nową możliwość wymiany i walki Pokémonów wykorzystując lokalną sieć bezprzewodową na rodzinie konsol Nintendo 3DS!

Dziesiątki Pokémonów dołączają do walki, w tym legendarne trio Raikou, Entei i Suicune. Pokémon Silver Version wprowadza również nowe typy Pokémonów uważaj na typy Stalowy oraz Mroczny podczas podróży. Na początku swojej ekspedycji, będziesz mieć możliwość wybrania jednego z 3 startowych Pokémonów: Chikority, Cyndaquila lub Totodile’a. Następne przygotuj się do częstych walk z twoim rywalem, gdy podróżujecie przez niesamowity region Johto. W grze Pokémon Silver Version znajdziesz Pokémony, które nie są dostępne w edycji Gold, więc znajdź innego Trenera i wymieniajcie się!

- Doświadcz klasycznej rozgrywki znanej z gry Pokémon Silver Version!

- Odkryj innowacje, które pojawiły się po raz pierwszy w grze Pokémon Silver Version.

- Walcz i wymieniajsię ze znajomymi wykorzystując lokalną sieć bezprzewodową.

- Złap wszystkie 100 Pokémonów z regionu Johto wymieniając się ze znajomymi, którzy posiadają grę Pokémon Gold Version!

Gra jest grywalna jedynie w 2D.

Konsola Wirtualna

Ta klasyczna gra to część usługi Konsoli Wirtualnej, która dostarcza ci wspaniałych gier stworzonych na takie konsole jak NES™, Super NES™ oraz Game Boy™ Advance.
Cechy produktu
Gatunek gry
RPG
Wymagania wiekowe - PEGI
12
Data premiery
2017-09-22 00:00:00
Wersja językowa
Angielska

0 Komentarzy

Tak Anuluj