FIFA 2021 - co wiemy na temat piłkarskiego hitu od EA? - Publicystyka

00
TommyLee

Wszystko wskazuje na to, że FIFA 2021 przywita nas pewną rewolucją. Wprowadzone zostaną nowe systemy ataku, które stawiają na rozwiązania sztucznej inteligencji. W sytuacjach 1 na 1 będziemy musieli wykazać się kreatywnością i umiejętnościami technicznymi. To właśnie AI w głównej mierze wpływa na realizm produkcji – w serii FIFA jest to niesamowicie ważne. EA Sports czerpie doświadczenia z idealnie zaprojektowanego symulatora Madden NFL, wprowadzając nowości do swojego piłkarskiego tytułu.

W grze FIFA 2021 czeka na nas odświeżony tryb kariery, który znamy z poprzednich edycji. Przeżyjesz dzięki niemu niejedną ekscytującą przygodę w świecie piłki nożnej. EA Sports kładzie także nacisk na Volta Football – to tryb, który zmienia zupełnie realia. Możemy grać w unikatowych lokalizacjach, a zasady futbolu nieco się zmieniają w zależności od wybranego stylu gry.

Co jeszcze zaoferuje FIFA 2021? Otrzymamy do dyspozycji ponad 17 tysięcy zawodników z aż 700 drużyn, które grają w 30 ligach z całego świata, korzystając z 90 realistycznie odwzorowanych stadionów. Zmierz się z przeciwnikami z Bundesligi, LaLigi czy Ligi Mistrzów UEFA – wszystko to w jednym tytule.

FIFA 2021 – data premiery i cena

FIFA 2021 będzie dostępna od 9 października, jednak posiadacze Edycji Mistrzowskiej i Ultimate mogą zagrać w ten tytuł przedpremierowo już od 6 października. To propozycja dla największych fanów serii, którzy nie mogą doczekać się jej nowej odsłony. FIFA 2021 dostępna jest w trzech wariantach:

  • Edycja Standardowa – do 3 rzadkich złotych paczek, piłkarz z okładki na wypożyczeniu (5 meczów), ambasador FUT do wyboru, stroje i dekoracje stadionowe. Na PC za ten wariant przyjdzie nam zapłacić 219 złotych. W przypadku Xbox One i PS4 cena jest wyższa i wynosi 239 złotych.
  • Edycja Mistrzowska – dostęp na 3 dni przed premierą, do 12 rzadkich złotych paczek, piłkarz z okładki na wypożyczeniu (5 meczów), utalentowany wychowanek w trybie kariery, ambasador FUT do wyboru, a także stroje i dekoracje stadionowe. Cena na PlayStation i Xbox One to 319 złotych.
  • Edycja Ultimate – dostęp na 3 dni przed premierą, do 24 rzadkich złotych paczek, piłkarz z okładki na wypożyczeniu (5 meczów), utalentowany wychowanek w trybie kariery, ambasador FUT do wyboru, a także stroje i dekoracje stadionowe. Edycja Ultimate na Xbox One i PlayStation 4 kosztuje 399 złotych.

Dodatkowo na konsolę Nintendo Switch przygotowana zostanie wersja Legacy, która kosztuje 170,65 złotych. W tym wariancie dostępne są jedynie aktualizacje składów, bez nowości w rozgrywce.

Co więcej, jeśli zdecydujemy się teraz na zakup wersji konsolowej, będziemy mieli dostęp do niej także na konsolach nowej generacji – Xbox Series X i PlayStation 5.

Nowe możliwości graficzne – nie czekaj, graj w najwyższej jakości

FIFA 2021 trafi na rynek tuż przed premierą nowej generacji konsol. Dzięki ciągłemu postępowi prac nad procesorami i kartami graficznymi gra oferuje jeszcze lepsze wrażenia wizualne niż kiedykolwiek. Dobrym pomysłem będzie zatem zaopatrzenie się w wydajny komputer gamingowy, który pozwoli Ci zmierzyć się ze światem sportu. Jeśli zależy Ci na jakości wyświetlanego obrazu, z pomocą przyjdą nowoczesne monitory gamingowe. To rozwiązanie must-have dla osób, które stawiają na rywalizację – niskie opóźnienia i wysoka dynamika wyświetlanych treści szczególnie przydadzą się w tak zależnym od mechanik tytule, jak FIFA 2021.

O autorze
TommyLeeTommyLee
1296 0

0 Komentarzy